سفارش تبلیغ
صبا ویژن

http://maz1392.ParsiBlog.com
 
لینک دوستان

به گزارش خبرنگار خنج کهن، "مهدی بهلولی" از تاریخ 11 دی ماه 1392 نیز به عنوان مدیر اداره برق در شهرستان خنج، کار خود را آغاز نموده است.

بنده نیز بخش هایی از این گفتگو را که به روستای مز ارتباط داشت و پاسخ برخی از سوالات مهم مردم روستا درباره برق می باشد را در زیر آورده ام:

مهمترین اقدامات خود در این مدت که به خنج آمده اید، بیان کنید.

شرایط شهرستان خنج به گونه ای است که در حال حاضر موضوع افت ولتاژ، مهمترین دغدغه مردم در حوزه برق می باشد. ما در این مدت شروع به نصب نزدیک به 40 ترانس با اعتباری بالغ بر 800 میلیون تومان در مناطق مختلف شهرستان نموده ایم که بیشتر این ترانس ها نصب شده اند.

اقدام دیگری که در این مدت انجام شده، اختصاص مبلغ یک میلیارد و 300 میلیون تومان جهت رفع مشکلات برق بخش محمله بوده که در آینده ای نزدیک، احداث 10 کیلومتر خط فشار متوسط از ایستگاه خنج تا دوراهی چاه طوس جهت جداسازی برق روستاهای آشنا، مز و چاه طوس آغاز می شود. همچنین 16 کیلومتر نیز خط فشار متوسط از علامرودشت تا محمله ساخته می شود و برق محمله و روستای زنگویه نیز جدا می شود که با این اقدام، مشکلات برق این منطقه رفع خواهد شد.

چرا در روستاهای بخش محمله، خاموشی های متعدد وجود دارد؟ چرا ایستگاه تقویت برق در این مناطق احداث نمی شود؟

روستاهای بخش محمله به دلیل پراکندگی و فاصله زیاد، دچار این مشکلات شده اند. الحمدلله مصوب شده که بین دولت آباد و کورده، یک ایستگاه تقویت 66 کیلوولت تا پایان سال 93 احداث گردد؛ همچنین 16 کیلومتر نیز خط فشار متوسط از علامرودشت گرفته و تا محمله کشیده خواهد شد که ان شاءالله با این اقدامات، مشکلات برق بخش محمله نیز رفع خواهد شد.

آیا اداره برق، هزینه سوختگی وسایل برقی منازل ناشی از نوسانات برق را به مشترک پرداخت می کند؟ بله. در صورت هرگونه سوختگی و آسیب به وسایل برقی مشترکان خانگی ناشی از نوسانات و عیوب برق، این اداره خسارات وارد شده را به مشترکان محترم پرداخت می کند. برای این کار، مشترکان می توانند با ارائه مدرک به مدیریت برق شهرستان مراجعه نمایند؛ ما نیز مدارک را به استان ارسال کرده و در صورت تایید، تمامی خسارات به آنها پرداخت خواهد شد.

کلامی با کشاورزان:از همه این عزیزان تقاضا دارم در طول ساعات اوج مصرف بار که از ساعت 13 الی 17 می باشد، برق چاه خود را قطع نمایند. با قطع نمودن برق چاه خود در طول این 4 ساعت، هزینه برق مصرفی آنها در دیگر ساعات شبانه روز به صورت رایگان محاسبه خواهد شد. کشاورزان عزیز برای این کار لازم است در ابتدا جهت هماهنگی، به اداره برق شهرستان مراجعه و نام نویسی نمایند.

khonjekohan.ir


[ یکشنبه 93/6/30 ] [ 6:59 عصر ] [ حمید رضا رضایی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
امکانات وب


بازدید امروز: 44
بازدید دیروز: 45
کل بازدیدها: 50066
Online User تماس با ما
کد تماس با ما