سفارش تبلیغ
صبا ویژن

http://maz1392.ParsiBlog.com
 
لینک دوستان

روستای مز که پس از تعیین شورای جدید و دهیار جدید ، جان تازه ای گرفته است و خدماتی جدید و درخور شان مردم روستا در حال انجام شدن است؛اکنون در تلاش برای راه اندازی یک شبکه اینترنت پر سرعت است.

حال که عصر تکنولوژی و دنیای مجازی است و پیشرفت بشری در گرو دنیای مجازی است؛یکی از مشکلات مردم روستای مز عدم دسترسی به یک شبکه اینترنت پر سرعت است.اینترنت که اگر وجود نداشته باشد مشکلاتی را در پی خواهد داشت.مانند آن جوانان روستایی که برای انجام امور اینترنتی خود مجبور به مهاجرت به شهر های اطراف مانند خنج هستند.کاری که انجام آن بسیار سریع است اما اکنون برای مردم دیار من اینگونه نیست.

اما حال...پس از به روی کار آمدن کادر مدیریتی جدید در روستا که دارای انگیزه بسیاری برای خدمت به مردمان این دیار هستند،این مسیولان در صدد هستند تا مشکل اینترنت را برطرف کنند.امری که انجام آن و طی کردن مراحل آن اندکی سخت است اما با همیاری مسیولان در ادارات مختلف می تواند به راحتی محقق گردد.امید است تا مسیولان هر چه زودتر بر این خواسته مردم که نیازی واجب است،صحه بگذارند و شاهد یک شبکه اینترنت پر سرعت در روستا باشیم.

البته هم اکنون نیز کارهایی انجام گرفته است و مسیولان به دنبال یک شرکت برای ایجاد دکل در اطراف روستا هستند.

امید واریم این امر هرچه زود تر محقق گردد.

 

http://nir.ostan-ar.ir/uploads/9_4472.jpg

از خدمات دیگری که در برنامه روستا می توان به آن اشاره کرد ساماندهی کوچه های روستا است.کوچه هایی که واقعا رفت و آمد در آن برای ماشین مشکل است چه برسد به پاهای آدمیزاد.

منتظر شنیدن خبرهایی خوش باشید...

و من الله توفیق...


[ سه شنبه 93/4/24 ] [ 7:28 صبح ] [ حمید رضا رضایی ] [ نظرات () ]

احتمالا هر کسی تا به حال قطع شدن برق را در زندگی خویش مشاهده کرده و با سختی های آن آشنا هست.روستای مز نیز به دلیل مشکلاتی که در تقسیم بندی کابل های برق آن وجود داشت،مشکلاتی را در زمینه برق دارا بود که از جمله آن به ضعیف شدن برق خانه ها می وان اشاره کرد به ویژه در ظهر های گرم و سوزناک روستا.این مشکل حتی در گاهی مواقع موجب آسیب رسیدن به لوازم خانگی مردم روستا می شد.

امال سر انجام در هفته های آخر خرداد ماه بود که با تلاش مردم روستا به ویژه دهیار روستا؛محسن رضایی این امر محقق گردید و یک کابل به کابل های روستا اضافه گردید تا مشکلات روستا در زمینه برق کم تر از پیش گردد.هر چند هم اکنون نیز مشکلاتی وجود دارد که باید از مسیولان درخواست شود تا به حرف دل مردم این روستا گوش فراداده و در صدد رفع این مشکلات بر آیند.

http://i1.tnews.ir/2013/01/06/12190653_4383767bccad.jpg


[ سه شنبه 93/4/17 ] [ 5:40 عصر ] [ حمید رضا رضایی ] [ نظرات () ]


.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
امکانات وب


بازدید امروز: 35
بازدید دیروز: 45
کل بازدیدها: 50057
Online User تماس با ما
کد تماس با ما