سفارش تبلیغ
صبا ویژن

http://maz1392.ParsiBlog.com
 
لینک دوستان

گریشنا: بعد از دو سال تاخیر در ساخت جاده‌ی ارد- مز، عملیات اجرایی این پروژه از سر گرفته شد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گراش گفت: نظر به اهمیت این پروژه، پی‌گیری‌های مستمری صورت گرفت تا با مساعدت مدیرکل راه و شهرسازی لارستان و اهتمام ویژه فرماندار شهرستان و بخشدار ارد عملیات اجرایی پروژه مذکور که قریب به دو سال راکد بود، آغاز شد.

 مهرابی در خصوص سابقه این پروژه می‌گوید:«راه روستایی ارد – مز که مرکز بخش ارد شهرستان گراش را به روستای مز شهرستان خنج متصل می‌کند، بیش از 16 کیلومتر طول دارد که نزدیک به 5 کیلومتر ابتدایی آن با عرض 6 متر آسفالت سابقاً احداث شده و باقیمانده مسیر که 11/2 کیلومتر است در اواسط سال 1390 با قراردادی به مبلغ 14/3 میلیارد ریال و در مناقصه طی موافقتنامه ای به شرکت بهسازان کوثر ورادی واگذار شد.

این شرکت پس از انجام میزانی از عملیات خاکی مسیر یاد شده درخواست خاتمه پیمان داده و از پروژه خلع شد، در حال حاضرادامه عملیات اجرایی این پروژه با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد ریال به شرکت پی‌کوب خلوت خنج واگذارشده است که شامل اتمام عملیات خاکی، ابنیه فنی و اجرای اساس، قیرپاشی و آسفالت در مدت 15 ماه می‌شود.                                                                         

http://www.gerishna.com

پیوست:البته باید توجه نماییم که همت مسیولین و برخی از افراد روستا که با تلاش بسیار قدمی در راستای انجام شئدن سریع این کار داشتند،نباید نادیده گرفته شود.

با تشکر از همگی

raho sharsazi


[ یکشنبه 93/6/30 ] [ 12:21 عصر ] [ حمید رضا رضایی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
امکانات وب


بازدید امروز: 37
بازدید دیروز: 45
کل بازدیدها: 50059
Online User تماس با ما
کد تماس با ما